Yenilikler

Zargan yenilendi

Zargan.comDaha önce Zargan'ın Firefox eklentisi hakkında yazmış olduğum yazıdan sonra, sitenin yöneticilerinden aldığım bilgiler aslında bu yenilemenin ipuçlarını veriyordu.

Bir süre sonra yetkililerinin yazıya yazdıkları yorum ise, aslında benden önce Webrazzi okuyucularını haberdar eder nitelikteydi.

Evet, tüm bunlardan sonra Zargan bugün itibari ile yenilendi. Tasarım değişti, üyelik zorunluluğu genel kullanımlar için kaldırıldı ve en önemlisi İngilizce ve ya Türkçe aramalar için tek bir arama kutusu modeline geçildi.

Zargan.com

Elbette bunlar sadece buz dağının görünen yüzü.

Detaylı değişiklikleri benim size anlatmam yerine sizin sistemi enine boyuna denemenizi tavsiye ediyorum.

Diğer taraftan Zargan'ın ilerleyen dönemlerde çok daha büyük gelişmelere sahne olacağını da belirtmeden geçemeyeceğim.

GÜNCELLEME 1: Zargan güncelleme sonrasında Firefox eklentisini sağladıkları linki değiştirmiş olsa gerek ki yazımda vermiş olduğum sayfa boş geliyor. Şu anda bu eklenti sitenin ana sayfasından sunuluyor, ancak statik bir linke bağlı olmadığı için sizlere adresini veremiyorum. Site yetkililerinin gerekli düzenlemeyi yapacaklarına inanıyorum.

Yorumlar (3)
  1. Kırık linki düzelttim. Çok fazla yenilik olunca arada kaynamış, herkesten özür. Diğer yenilikleri kullanıcılarımızın daha az sorun sorun yaşaması için iyice test ettikten sonra teker teker açmaya karar verdik.

  2. Isabetli bir karar olmus. Burada ilk defa gordukten sonra denemeye gittigimde uye olma zorunlulugunu gorunce hayal kirikligina ugramistim.

  3. bu site çok faydalıve yararlı busiteye herkes girmeli