Zargan'dan Firefox eklentisi
Araçlar

Zargan'dan Firefox eklentisi

Zargan.comÜlkemizin en başarılı sözlük uygulaması olarak kabul ettiğim Zargan'a artık Firefox üzerinden arama kutusunu ya da web siteleri içinde sağ tuşu kullanarak ulaşmanız mümkün.Servisin sunduğu sağ tuşla arama özelliğini acaba Türkçe ve İngilizce aramaları ayırt edebiliyor mu diye test ettiğimde, tam da kendilerine yakışır olumlu sonuçla karşılaştığımı da belirtmeliyim.

Zargan'ın Firefox arama eklentisine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Çok kullanışlı olduğunu söyleyemem, yaptığı sadece zargan.com'a yönlendirmek, hele tam bilgiye ulaşmak isterken üyelik ile karşılaşmanız çıldırtıcı. Yani ha bookmark olarak eklemişim zargan.com'u, ha bu eklentiyi yüklemişim, özellik olarak pek fark bulamadım açıkcası. Bence yapılması gereken, herhangi bir Türkçe ya da İngilizce web sitelerinde gezinirken farenizle işaretlediğiniz kelimenin farenin sağ tuşuna basarak zargan.com'da sözcüğün anlamlarını çıkarması. Üyeliksiz tabi. İşte bu faydalı olur.

 2. 25 Aralık 2006 Pazartesi'den itibaren artık Zargan'da üyelik mecburiyeti kalkıyor. Ücretsiz üyelik sistemi devam edecek ama temel hizmet (sözlük) için zorunlu olmayacak. Üyeler ise temel hizmete ek fonksiyonlardan yine ücretsiz olarak faydalanabilecek.

  Bilginize

  Zargan

 3. Tuğçe95 Tuğçe95

  bu site çok güzel

 4. Sel_Ox(Selçuk Arslan) Sel_Ox(Selçuk Arslan)

  hayatımda en güzel gördüğüm site diye bilirim