YouTube chat ile buluştu: Streams
Arama
Yenilikler

YouTube chat ile buluştu: Streams

TestTubeYouTube yeni özelliklerini test ettiği platformu TestTube‘u duyurdu ve bu alanda Streams adını verdiği yeni özelliğini de hemen devreye aldı.

Streams‘de kendinize bir oda açıp, burada videoları seyrederken diğer izleyicilerle chat yapabiliyorsunuz. Hatta eğer izin verirseniz odanızı ziyaret eden kullanıcılar da videolar ekleyebiliyorlar.
Webrazzi için açtığım odada şu anda servisi test ediyorum ve izlediğim video Web 2.0 Summit açılış konuşması. İlginizi çekerse şu anda oradayım sizi de beklerim.

TestTube Streams: Webrazzi

Güncelleme 1: Streams gerçekten hoşuma gitti ve işi sadece test etmekten biraz daha ileriye götürüp, bu adrese Web 2.0 ile ilgili videoları ekleyip Webrazzi okuyucularının birbirleri ile etkileşime geçmesini sağlamaya karar verdim. Açmış olduğum Streams için video ekleme özelliğini moderator’ler seviyesine yetkilendirdiğim için video eklemek isteyen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsinler.

Webrazzi Streams sayfası için tıklayın.

Güncelleme 2: Webrazzi Streams sayfasına Web 2.0 ile ilgili videoları eklemeye devam ediyorum. Eğer tahmin ettiğim başarıya ulaşırsa yakında Webrazzi‘nin resmi sohbet platformu olacak gibi duruyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. tk dedi ki:

    Webrazzi Streams olayini iyi dusunmussun Arda. Ilginc bir etkilesim ortami olabilir.

Bir Yorum Yazın