YouTube ve PowerPoint birleşti SlideShare oldu

YouTube ve PowerPoint birleşti SlideShare oldu

SlideShare.netSlideShare için YouTube'nin PowerPoint versiyonu dersem tam anlamıyla servisi tanımlamış olurum.

Şimdilik sadece davetiye ile üyelik kabul eden servise dahil olduğunuzda sunumlarınızı gönderiyorsunuz, onları etiketliyorsunuz ve diğer kullanıcılarla paylaşıyorsunuz. (Yazının sonuna kadar okursanız size nasıl davetiye sahibi olabileceğinizi de anlatıyor olucam.) SlideShare sisteme gönderdiğiniz PowerPoint sunumu kısa bir süre düzenledikten sonra size özel yarattığı bir link üzerinden kullanıma hazır hale getiriyor.

Beğendiğiniz sunumları YouTube'de olduğu gibi embed kodlar ile web siteleri üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Örnek olarak aşağıda benim testlerim sırasında gönderdiğim sunumu görebilirsiniz.

Sunumların altında YouTube'de olduğu gibi yorum bölümü bulunuyor ve burada en az YouTube kadar kullanıcı etkileşimi olacağına eminim.Ben servisi son derece inovatif ve uzun vade için güçlü bir kaynak olarak nitelendiriyorum. Bunun yanında adını çok duyacağımıza da eminim.İlereyen dönemlerde kaynak ihtiyacımızı karşılamak için çok kullanacağımızı düşündüğüm SlideShare'i mutlaka favorileriniz arasına almalısınız.

SlideShare.net

Diğer taraftan elimde paylaşabileceğim 5 tane davetiyem kalmış durumda. Bunları da ilgilenen arkadaşlara göndermeye hazırım.

Eğer SlideShare'i ilk deneyenlerden olmak istiyorsanız, bana iletişim formum üzerinden SlideShare davetiyesi istediğinize dair bir mesaj gönderin ve e-mail adresinize 5 davetiyeden birisini göndereyim.

Sadece 5 davetiyem kaldığını tekrar etmek isterim, eğer mesajınıza cevap veremezsem davetiyelerin bittiğini anlayabilirsiniz.

Güncelleme: Sizlere sunduğum 5 davetiye kısa sürede tükenmiştir. İlginize teşekkürler. Eğer davetiye sahibi başka arkadaşlar varsa (ve paylaşmak isterlerse) yorumlar bölümünden duyuru yapabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.