Retrevo elektronik ürünler ile ilgili herşeyi arıyor
Genel

Retrevo elektronik ürünler ile ilgili herşeyi arıyor

Retrevo.comRetrevo birkaç gün önce açılmış olan yeni bir servis ancak arama sektöründe yeni bir çığır açacağını düşünüyorum.

Servisin odaklandığı nokta elektronik ürünler. Peki ne yapabiliyorsunuz?

Retrevo'da almayı planladığınız yada herhangi bir sorun yaşadığınız ürün ile ilgil kısa anahtar kelimenizi yazıyorsunuz ve servis sizi söz konusu ürünle ilgili kullanım klavuzlarına çeşitli dökümanlara, bloglarda, forumlarda yada başka sitelerde yer alan ürünle ilgii yazılara, üretici firma bilgilerine ve hatta bu ürünle ilgili yapılmış yorumlara ulaştırıyor.

Arayüzü gerçekten çok kullanışlı. Yaptığınız aramanın sonuçlarını sağ kolondaki önizleme penceresinden gösteriyor olması büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca bu önizleme penceresinde kullanım kalvuzlarının formatı ne olursa olsun görüntüleyebiliyorsunuz ki arama sonuçlarından uzaklaşmıyor olmanız açısından önemli bir yaklaşım. Örnek vermek gerekirse ben sahip olduğum PDA'imdeki bir özelliği kullanmak ile ilgili yaptığım aramada Google'da harcamış olacağım zamandan daha azını kaybetmiş olmamın yanında, bilgiye bu kadar avantajlı bir arayüzden ulaşmış olmaktan da memnun oldum. Arama servislerinin gideceği yönü görmek ve ihtiyaç duyabileceğiniz başarılı bir servisi incelemeniz için Retrevo'yu ziyaret etmenizi öneririm.

Yorumlar (1)
  1. Ahmet Akdel Ahmet Akdel

    Ürün detayından shop ve e-commerce geçiş yapmış bir başka şirket

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri