En komik reklamlara flash dokunuşu
Genel

En komik reklamlara flash dokunuşu

VeryFunnyAds.com belki de son zamanlarda gördüğüm en başarılı Flash uygulamaladan biri diyebilirim. Dünyanın çeşitli ülkelerinden komik reklamları bünyesinde barındıran servisin flash arayüzleri o kadar başarılı ki kullanıcıya gerçekten keyifli bir ortam yaratıyor.

Sitede yayınlanan reklamların tümünün birbirini takip eder şekilde seyredilebiliyor olması, ülkelere ya da markalara göre filtreleme özellikleri ve sitenin arka plan görselinin yayınlanan reklama göre değişiyor olması, tüm bu sözünü ettiğim keyifli flash resitaline fazlasıyla renk katıyor.

VeryFunnyAds.com

VeryFunnyAds.com biraz eğlencenin yanında biraz da kaliteli servisleri pazara sunmak adına başarılı bir örneği incelemek isteyen kullanıcılar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir uygulama.

Ülkemizde de böylesine başarılı arayüzleri göreceğimizi umuyor ve VeryFunnyAds.com'a Türkiye'den de reklamların önerilmesi ile burada bize ait başarılı çalışmaları izleyeceğimizi tahmin ediyorum.

Yorumlar (1)
 1. efendim, yorumu yayınlamanıza gerek yok.

  siteyi takip ediyorum. çok güzel incelemeler yayınlıyorsunuz. yalnız bu yazının ikinci paragrafında bir imlâ yanlışı vardı, ikaz etmek için yazdım bu yorumu:

  "...olması, ülkelere yada markalara göre..."

  düzeltirseniz daha şık durur.

  incelemelerinizin, genelde incelediğiniz sitelerin standartlarından daha yüksekte durduğunu söylemeliyim. tebrik ederim.

  ayrıca türkçe'ye dikkat edişiniz de dikkatimi celb ettiği için bu ikazı gönderme gereği duydum. dikkat etmiyor olsaydınız zaten, göndermemin dayanağı olmazdı.

  teşekkür eder, muvaffakiyetler dilerim.