Job board platform of Webrazzi, the premier source of European technology news, data, research, analysis and in-depth market intelligence.

Webrazzi Job Board, the career platform of the digital sector, publishes job postings in sub-categories such as software-technology, design, sales-marketing and management.

Webrazzi Job Board

Current Jobs

Şu anda aktif ilan bulunmamakta.
Sıkça Sorulan Sorular
  • Kariyer ilanı yayınlamanın bedeli ne kadar? Webrazzi Kariyer'de iş ilanınızı yayınlamak için ücret; her bir ilan için ₺1000 + KDV değerindedir.

    Webrazzi Kariyer'de ilanlarınız 2 ay süreyle yayında kalır. Ayrıca her ilan Webrazzi'nin Twitter hesabında ve her ay yayınlanan 'Güncel İş İlanları' haberinde bir kere yer bulur.
  • Ödemeyi nasıl yapabilirim? Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak da EFT ya da havale yolu ile size verilecek hesap numarasına ilan yayınlama ücretini gönderebilirsiniz.
  • Yayınlanan ilanımı nasıl değiştirebilirim / güncelleyebilirim? İlan eklerken üye girişi yapmışsanız hesap menüsündeki "İş İlanlarım" sayfasından ilanlarınızı yönetebilirsiniz. Üye girişi yapılmamış ilan yönetimi için; kariyer(at)webrazzi.com adresine e-posta göndererek ilanlarınızda güncelleme yapabilirsiniz.
  • İlanım ne zaman yayına alınır? Ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 24 saat içinde ilanınız yayına alınacaktır.