Sektöre yön veren profesyonellerin takip ettiği Türkiye’nin lider teknoloji medyası Webrazzi’nin kariyer platformu

Dijital sektörün kariyer platformu Webrazzi Kariyer‘de yazılım-teknoloji, tasarım, satış–pazarlama ve yönetim gibi alt kategorilerde iş ilanları yayınlanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular
  • Kariyer ilanı yayınlamanın bedeli ne kadar? Webrazzi Kariyer'de iş ilanınızı yayınlamak için ücret; her bir ilan için 1000 TL + KDV değerindedir.

    Webrazzi Kariyer'de ilanlarınız 2 ay süreyle yayında kalır. Ayrıca her ilan Webrazzi'nin Twitter hesabında ve her ay yayınlanan 'Güncel İş İlanları' haberinde bir kere yer bulur.
  • Ödemeyi nasıl yapabilirim? Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak da EFT ya da havale yolu ile size verilecek hesap numarasına ilan yayınlama ücretini gönderebilirsiniz.
  • Yayınlanan ilanımı nasıl değiştirebilirim / güncelleyebilirim? İlan eklerken üye girişi yapmışsanız hesap menüsündeki "İş İlanlarım" sayfasından ilanlarınızı yönetebilirsiniz. Üye girişi yapılmamış ilan yönetimi için; kariyer(at)webrazzi.com adresine e-posta göndererek ilanlarınızda güncelleme yapabilirsiniz.
  • İlanım ne zaman yayına alınır? Ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 24 saat içinde ilanınız yayına alınacaktır.