Arama

Webrazzi Online Demo Day #3

Microsoft Bizspark‘ın katkılarıyla sizlerle buluşturduğumuz Webrazzi Online Demo Day’in üçüncü bölümüne hoş geldiniz.

Açılışta Yakup Bayrak‘ın yapacağı “Her girişimci Growth’un nasıl Hack’lendiğini bilmeli” başlıklı sunumun ardından Webrazzi Online Demo Day #3, Webrazzi Kurucu ve CEO’su Arda Kutsal ile Microsoft Türkiye’de Yazılım Geliştirme Teknolojileri’nden sorumlu olan Cavit Yantaç keyifli bir sohbetiyle devam ediyor.

Webrazzi Online Demo Day #3, yine 4 girişimi ağırlıyor. Bu girişimler sırasıyla inşaat sektörü için artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojileriyle yaratıcı sunum çözümleri tasarlayan ArPandora, micro influencer’lar ile markaları bir araya getiren pazarlama platformu Influanza, IPTV ICM olarak son kullanıcıya hizmet verirken, yeni markasıyla televizyon, platform, prodüksiyon firmaları ve fenomen ajansları için konumlandırılan ClouPlay ve son olarak yeni ürün lansmanıyla beraber konuşma teknolojileri üzerine uzun yıllardır büyük markalara hizmet veren AR-GE şirketi SESTEK.

Webrazzi Online Demo Day #3 – Program

10:00 – 10:15: Sunum: Yakup Bayrak – Her girişimci Growth’un nasıl Hack’lendiğini bilmeli

10:15 – 10:30: Söyleşi: Arda Kutsal (Webrazzi – Kurucu ve CEO) ve Cavit Yantaç (Microsoft Türkiye – Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı)

10:30 – 10:40: ArPandora – Hilmi Özdemir (Kurucu Ortak)

10:40 – 10:50: ClouPlay – Servet Akçaalan (Kurucu)

10:50 – 11:00: Influanza – Sercan Lir (Kurucu Ortak)

11:00 – 11:10: SESTEK – Haluk Yetkin (Genel Müdür Yardımcısı)

Webrazzi Kariyer