Arama

Sıkça Sorulan Sorular

Bankada hesap açtırmam gerekiyor mu ?

Kartın bağlı olduğu bir banka hesabı yoktur. Webrazzi Kart’a sahip olmak için herhangi bir sözleşmeye bağlı olmadan, sadece Webrazzi.com üzerinden ilgili formu doldurarak kart talebinde bulunabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Webrazzi Kart gerçek bir kart mıdır?

Webrazzi Kart, sadece internet üzerinden işlem yapabileceğiniz sanal bir kart değil gerçek bir karttır. Dolayısıyla bu kartı, internetten alışveriş dışında, marketlerde, restaurantlarda, alışveriş merkezlerinde, kısaca “MasterCard” logosunu gördüğünüz tüm noktalarda bir kredi ya da banka kartı gibi kullanabilirsiniz.

Webrazzi Kartı nereden ve nasıl alabilirim?

Webrazzi Kartınıza webrazzi.wpengine.com sitemiz üzerinden ilgili formu doldurarak ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra kısa süre içerisinde kartınız kargoya verilecektir.

Güncelleme: Webrazzi Kart için açılışa özel ayırdığımız kapasite tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.

Webrazzi Kart için ücret nedir?

Webrazzi Kart ücretsizdir. Webrazzi Kart’ın yıllık hizmet bedeli bulunmamaktadır. Kartınızı aldıktan sonra ininal.com üzerinden kartınızı aktif etmeniz gerekmektedir. Webrazzi Kart’ınızı kullanımda aylık 1 TL kullanım ücreti bakiyenizden düşülür. Kartınızda bakiye olmaması durumunda herhangi bir bakiye düşüşü gerçekleşmez.

Webrazzi Kart’ı nasıl kullanırım?

Webrazzi Kart’ınız ulaştıktan sonra, MasterCard logosu gördügünüz her işletmede tüm internet sitelerinde güvenli ve indirimli alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Webrazzi Kart’ımla 3D işlem nasıl yapabilirim?

Kartınızı temin ettikten sonra www.ininal.com üzerinden GSM numaranız ile birlikte tanımladıktan en erken 24 saat sonra 3D Secure desteği veren internet sitelerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Webrazzi Kart şifremi nasıl alabilirim ?

Kart numaranızın son dört rakamı kart şifrenizdir. Kartınızın şifresini PTTMatik’lerden değiştirebilirsiniz.

Webrazzi Kart’ıma nasıl para yüklerim?

Webrazzi  Kart’ınıza yükleme noktalarında bir seferde maksimum 300 TL ve toplamda 2.000 TL para yüklemesi olacak şekilde dilediğiniz tutarı yükleyebilirsiniz. Kartınıza yeniden yükleme yapmak için www.ininal.com üzerinden CEP/GSM numaranız ile aktivasyon sürecini tamamlamanız gerekmektedir.

İkinci ve sonraki yüklemelerinizde, yükleme noktasına göre farklı ücretlendirmelerde yükleme bedeli alınır. Webrazzi Kart’ınıza dolum noktalarımızda yatırabileceğiniz en düşük para tutarları; Migros ve Tansaş’larda 25 TL, PTT merkez şube ve online bakiye servisimizde 10 TL ve PTTmatik ATM’lerinde ise 5 TL’dir.

Webrazzi Kart’ıma tekrar para yükleyebilir miyim?

www.ininal.com web sitesinde yer alan güncel kart satış ve yükleme noktalarından seçeceğiniz tutarlarda Webrazzi Kart’ınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

İşlem hareketlerimi nasıl görebilirim ?

Webrazzi Kart’ınızın işlem hareketlerini, www.ininal.com üzerinden “Kart İşlemlerim” butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

Webrazzi Kart’ımın çalıntı/kayıp durumunda ne yapmam gerekiyor?

Kaybolması ya da çalınması durumunda, kartın satın alma ve son yükleme fişlerini ibraz ederek, yeni kart ücreti (5 TL ) bakiyeden düşülüp,yeni kartınıza yükleme yapılacaktır.

Webrazzi Kart’ımın kullanım süresi dolunca ne yapacağım?

Webrazzi Kart’ınızın kullanım süresi dolduğunda, kartınız kullanıma kapatılacaktır. Webrazzi üzerinden alacağınız yeni bir Webrazzi Kart ile ayrıcalıklar dünyasından faydalanmaya devam edeceksiniz. Eski kartınızın içinde kalan bir bakiye varsa, 0212 331 70 67’den ininal ile irtibata geçerek eski kartınızın bakiyesini yeni kartınıza yüklenmesi ve diğer işlemleri yaptırabilirsiniz.Bakiye aktarımı için yeni kart ücreti ve kargo bedeli, kart sahibine ait olacaktır.

Webrazzi Kart’ımla para çekebilir miyim?

Webrazzi Kart nakit para çekimine kapalıdır.

Kartımdaki yüklü bakiyeyi nasıl iade alabilirim ?

Kartınızın içinde bulunan yüklü bakiyenizi iade almak istediğinizde, bakiye yüklemesini nakit olarak yaptıysanız belirteceğiniz banka hesabınıza (EFT ücreti de bakiyenizin içinden düşülmek kaydıyla); kredi kartıyla yaptıysanız ilgili kredi kartınıza ininal kartınızın içinde bulunan toplam bakiyenin %5’i kadar cezai şart kesildikten sonra kalan rakam 3 hafta içerisinde tarafınıza iade yapılacaktır.

Webrazzi Kariyer