Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.
Yazıları 3066 Tümü
Marketyo, Keiretsu Forum Türkiye'den 1.4 milyon TL yatırım aldı

Marketyo, Keiretsu Forum Türkiye'den 1.4 milyon TL yatırım aldı

Dünya’nın ilk hazır içerikli e-ticaret servis sağlayıcısı olma iddiasındaki Marketyo, Keiretsu…
Arama motoru

Arama motoru

İlk insanın büyüleyici bir hikayesi var... Buradan yola çıkarak ilk yapay zeka için de öyle olmasını istiyoruz... Ex Machina her ikisini…
Beğenileri 0
Henüz beğeni listesine eklediği bir içerik yok.
Koleksiyonları 0
Henüz koleksiyonlarına eklediği bir içerik yok.
Yorumları 29 Tümü
 • 09 Ekim 2017

  180 IBX (DC) varken 67 yazmissiniz, doğru içerik şart...

  "Equinix currently operates more than 180 IBX data centers in 44 markets, providing customers even more ways to connect with other businesses around the world on"

  1. 09 Ekim 2017

   Yanlış ifade: Avrupa ve Orta Doğu bölümüne bakmanız gerekiyor ;)

 • 14 Haziran 2017

  Webrazzi, ya bir kere de yabancı siteden tercüme haber vermeyin! Financial Times copy-paste yine yazmışsınız.

  Şirket çalışanlarından yorum aldınız mı? Uzman görüşü var mı?

  Monitise 420 kişilik firmanın yarısı Türkiye'de zaten... Buradaki organizasyon 200 kişi...

  Bana gelen bilgiler çalışanların ve yöneticilerin satıştan memnun olduğu yönünde... Boru değil Fiserv.

  1. 14 Haziran 2017

   Yazı, iddia ettiğiniz gibi herhangi bir başka kaynağın tercümesi değil. Monitise'ın üst düzey yöneticileri doğrudan muhattabımız; yazıda görüşlerine değiniyoruz zaten. Yani görüşlerine başvurulmadığı iddianız gerçeği yansıtmıyor. Monitise'ın düşüşü uzun süredir takip ettiğimiz bir konu, bu sürede halka açık şirketin durumuyla ilgili tahmin edebileceğinizden fazla analistin görüşünü okuduğumuzu söyleyebilirim. Sanıyorum sizi CEO görüşlerine yer verirken Financial Times makalesine bağlantıladığımız paragraf yanılttı. Monitise CEO'sunun yazılı bir başka kaynağa verdiği röportajı açıkça alıntılamanın etik olmayan hiçbir tarafı yok. Bunun dışında yazıda geçen diğer verilerle ya da gerçeklerle ilgili hiçbir yayının mülkiyet hakkı iddia edemeyeceğini de söylemem gerekiyor. Okurların neden ön yargılı olduğunu anlamak zor değil ancak ön yargınızın adil değerlendirme yapmanıza engel olmaması gerekiyor...

 • 03 Mayıs 2017

  Her ne sebeple olursa olsun müşterisine kızan, yaftalayan, küçümseyen şirketler hayatta kalmayacaklar. Bu da böyle bilinsin.

  1. 03 Mayıs 2017

   Webrazzi haberlerinin para karşılığında yazıldığı asılsız bir iddia ve bir hakaret; yazının üslubunda sizi rahatsız eden ton, bunlara bir cevap niteliğinde olmasından kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir iddianız yoksa zaten muhattabı siz değilsiniz... Diğer taraftan "müşteri" kavramını sevmiyoruz, neyse ki okur ve yazarlarımızla daha samimi bir ilişkimiz var. Açıklığınız için teşekkürler.