Arama

Abonelik

Webrazzi yazılarını farklı servisler üzerinden sürekli olarak, yazı yayına girdiği anda takip edebilir ve abone olabilirsiniz.

RSS
Herhangi bir RSS okuyucu üzerinden Webrazzi’ye hiç uğramadan yazılan her yazıdan anında haberdar olabilir ve yazının tamamını okuyabilirsiniz. Size önerebileceğimiz RSS okuyucular: Google Reader, Bloglines. “RSS Nedir?” diyorsanız Google’da aramanızı öneriyoruz.

E-Posta
Webrazzi yazıları günlük olarak e-posta adresine gönderilebilir. Bunun için tek yapmanız gereken e-posta adresinizi yazmanız ve size gönderilen mesajı onaylamanız. Bu işlemden sonra her sabah Webrazzi’nin en yeni yazıları e-posta adresinize geliyor olacak. Bu hizmet Google’ın FeedBurner servisi üzerinden sağlanmaktadır.

Twitter
Dünyanın en popüler mikro-blog platformu olan Twitter‘da hesabınıza Webrazzi’yi eklerseniz, yeni bir yazı yayına alındığında anında haberdar olacaksınız hatta Twitter’a özel gönderdiğimiz mesajlarımızı da tekip edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken twitter.com/webrazzi adresinden Twitter’daki “webrazzi” kullanıcısını takibe almanız.

FriendFeed
Popüler sosyal takip servisi FriendFeed üzerinden Webrazzi’nin tüm internet aktivitesini takip edebilirsiniz. Webrazzi’de yazılan tüm yazılardan en kısa sürede haberdar olmak, FriendFeed’e özel gönderdiğimiz mesajları alabilmek hatta beğendiğimiz ve paylaştığımız linkleri takip edebilmek için friendfeed.com/webrazzi adresinden FriendFeed’deki “webrazzi” kullanıcısını takibe almanız yeterli.

Webrazzi Kariyer