Dünyanın en prestijli üniversitelerinin kabul direktörleri İstanbul’da!
Genel

Dünyanın en prestijli üniversitelerinin kabul direktörleri İstanbul’da!

  • QS Yurtdışında Master ve MBA eğitimi etkinliklerine katılarak geleceğiniz için en ideal seçimi yapma fırsatını yakalayın.

25 yılı aşkındır düzenlenen dünyanın lider yurtdışı Master ve MBA eğitim etkinlikleri dizisi olan QS World MBA Tour ve QS World Grad School Tour etkinlikleri, 90’ın üzerinde ülkeyi ziyaret ettikten sonra 28 Eylül Cumartesi günü kapılarını InterContinental İstanbul’da yeniden açıyor.

Adayları dünyanın en prestijli üniversitelerinin kabul direktörleri ve mezunlarıyla buluşturan etkinlikte ziyaretçiler, ABD, Avrupa ve Asya’nın önde gelen okullarından başvurularına karar verecek kişileri yüz yüze görüşüp etkileyecekleri gibi, başvuru ve giriş koşulları hakkında uzmanlarla görüşerek kariyer danışmanlığı alabilecekler. Adaylar, gün içerisinde gerçekleşecek seminerlere katılarak detaylı bilgi edinebilecek ve en doğru seçimi yapmaları konusunda yönlendirilecekler.

Bunların yanında adaylar, QS ve partner kuruluşların sadece etkinlik ziyaretçilerine sunduğu toplamda 7 milyon ABD doları değerindeki burslar için başvuru da hakkı elde edecekler ve eğitimleri için gerekli finansmanı elde etme fırsatını yakalayacaklar.

MBA Etkinliğine ücretsiz kayıt için tıklayın                             Master Etkinliğine ücretsiz kayıt için tıklayın

Kabul direktörleri ile görüşebileceğiniz okullar:

Pompeu Fabra University, City University of Hong Kong, Concordia University, Darmstadt EIT RawMaterials Academy, ESMT Berlin, ESSEC Business School, George Washington University, GISMA, HEC Paris, Hult, IE, IÉSEG School of Management, Imperial College, King's College London, NYU – Tandon School of Engineering, NYU Center for Urban Science & Progress, Parsons School of Design, Rennes School of Business, Sciences Po – Paris, Sauder, SKEMA , SMU – Lyle, The Education University of Hong Kong, Università Bocconi, University College London, University of Kent, University of San Francisco, Uni. Of Southern California, University of Zagreb, York – Schulich, Westminster Business School, Warwick ve niceleri…

1 kişi beğendi
Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap
Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri