Yerli kripto para borsası Gobaba, Blockchain Venture Summit sahnesinde yer aldı

Yerli kripto para borsası Gobaba, Blockchain Venture Summit sahnesinde yer aldı

Kripto para ve blockchain teknolojisine odaklanan konferansımız olan Blockchain Venture Summittüm hızıyla devam ediyor. Londra’da, şehrin en gözde mekanlarından biri olan 8 Northumberland‘de düzenlediğimiz Blockchain Venture Summit, kripto para ve blockchain dünyasını bir araya getirdi.

Blockchain Venture Summit konferansımız konuşmacıları arasında yer alan Gobaba Head Of Product'ı Nuri Özlü, "Gobaba; Developing an all-in-one cryptocurrency ecosystem for the future" sunumu ile Gobaba firması ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Yerli kripto para borsası için yeni bir alternatif olan Gobaba'yı geçtiğimiz Eylül ayında sizlere aktardığımızı da hatırlatalım.

Kripto para ekosistemindeki boşlukları doldurmayı hedefliyor

Blockchain teknolojisinin finansal teknolojileri değiştireceği konusunda kimseyi ikna etmeye çalışmayacağını belirten Özlü, konferansa katılan herkesin bu durumun farkında olduğunun altını çizdi. Gobaba'nın yeni bir oluşum olduğunu fakat çatı şirketlerinin 2010 yılından bu yana finansal teknolojiler konusunda hizmet verdiğini belirten Özlü, Gobaba'nın blockchain ekosistemindeki boşlukları doldurmak için geliştirildiğini de belirtti.

Gobaba Personal ve Gobaba Business olarak iki alanda hizmet verdiklerini paylaşan Özlü, Gobaba Personal'ın üç ayrı alandan oluştuğunu belirtti. Gobaba Personal hizmetleri arasında kripto para alım satımı, Gobaba.me ve GBB membership coin bulunuyor.

Gobaba Business  ise Gobaba OTC, Pau-Out, Crypto POS ve Pay-In olmak üzere 4 farklı hizmet sunuyor. Sunduğu hizmetler ile kripto paraları günlük hayatımızın bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Gobaba'nın Crypto POS  uygulamasının hem Android hem de iOS platformunda mevcut olduğunu da ekleyelim.