SPONSORLU

Koineks’ten ses getirecek yenilik: Kurumsal Hesap Üyeliği

Koineks’ten ses getirecek yenilik: Kurumsal Hesap Üyeliği

Ekim 2017’de faaliyetlerine başlayan ve henüz 5. ayında iken Türkiye’deki en büyük borsalardan biri olmayı başarabilen Koineks, açılışından bu güne kadar üzerine katarak devam ettiği gelişim sürecini sürdürmekte. Açıldığı zaman Türkiye’de ilk kez TL ile 5 farklı kripto para birimini alış ve satışı gerçekleştirilen borsa olma özelliğini taşıyan Koineks yine kısa süre içerisinde kripto para yelpazesini geliştirerek şuan Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash, Dogecoin, Stellar ve Nem para birimlerine alt yapı sağlamaktadır.

Şirketin Ceo’su Faruk Fatih Özer, kendilerine kurumsal üyelikleri aktif etmeleri için kullanıcıları tarafından yoğun talepler aldığını belirtirken, yapılan yasal uygunluk araştırmaları ve sistemsel geliştirmeler sonucunda bu özelliği de hayata geçirdiklerini söyledi. Kısa süre içerisinde sistemlerinde alınıp satılabilen kripto para sayısını 15’in üzerine çıkarmak için aralıksız çalıştıklarını da ekleyip kullanıcılarına kısa süre içerisinde hayata geçecek bir gelişmeyi daha bizim aracılığımız ile vermiş olmak istedi.

Mobil cihazlar üzerinden işlemlerin çok daha kolay ve hızlı yapılabilmesi için Koineks‘in ios ve android mobil uygulamalarının takribi bir ay içerisinde marketlerde yerini alacağını açıkladı. Koineks, istikrarı ve yaşanan sorunlardan tamamen arındırılmış sistemi ile Türkiye’deki kripto para borsaları arasındaki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştıracağı kesin. Destek hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini en kısa sürede neticelendiren Koineks, müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunun işareti olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman piyasadaki rekabetten son kullanıcıların kârlı çıktığını hatırlatarak, Türkiye’deki borsaların rekabetinden de yine ülkemiz vatandaşlarının kârlı çıkacağı kanaatindeyiz.

Koineks'i incelemek ve üye olmak için burayı tıklayabilirsiniz.