SPONSORLU

Destex, markaların tüm dijital reklam ihtiyaçlarını tek çatı altında topladı!

Destex, markaların tüm dijital reklam ihtiyaçlarını tek çatı altında topladı!

destex-thumbn7 yıllık tecrübesi ve bugüne kadar çalışmış olduğu yüzlerce farklı sektördeki reklam verenlerin ortak problemi olan dijital pazarlama sürecindeki çeşitliliğin farkına varan Destex, ayrı ayrı ajanslar ile iletişim kurma ve kendi kurumsal duruşunuzu ayrı ayrı anlatma sürecini tamamen ortadan kaldırıyor. Tek bir ajans ile Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Google Adwords Reklamları ve Seo çalışmalarını gerçekleştirebilmenin etkili gücünü sizlere sunuyor.

Alanında uzman 25 kişilik profesyonel ekibi ile markanız için gerekli olan tüm analizleri, etkinlikleri kanıtlanmış birçok farklı araç kullanarak belirliyor. Öncelikli ihtiyaçlarınızı ve aynı zamanda rakiplerinizi de inceliyor. Markanızın farklılaşabilmesi adına hangi reklam kanallarını kullanmanız gerektiği konusunda size önerilerde bulunuyor. Böylece markanız için en doğru strateji ile yola çıkmış oluyorsunuz. Deneme yanılma yöntemini kullanmadan hem zaman kazanıyor hem de gereksiz reklam harcaması da yapmamış oluyorsunuz.

Bugün Sanko Holding, Gülaylar Altın, Rönesans Holding, Dedeman Grup gibi birçok firmanın çözüm ortaklığını sağlayan Destex, performans ve sonuç odaklı çalışmaları ile kendini diğer dijital reklam ajanslarından farklı kılıyor. Üstelik Google ‘dan bir çok defa en başarılı ajans ödülünü almaya da layık görüldü. Aynı zamanda Türkiye’den sadece 6 ajansın katılma hakkı kazandığı GooglePlex Amerika’da gerçekleşen Global Submit 2015’ etkinliğinde de yer aldı.

Profesyonel destek almayan reklam verenlerin, sektör ve rekabet analizine istinaden doğru reklam planlaması uygulamak adına birçok hata yaptıklarını ve gereksiz zaman ile birlikte bütçe kaybettiklerini vurgulayan Destex Reklam İş Geliştirme ve Hesap Kalitesi Uzmanı Dilara Konukçu sözlerini; “Zaman ve bütçe kaybı yaşamadan en doğru pazarlama yöntemlerini kullanarak markalara daha uygun maliyetler ile daha iyi yatırım getirisi sağlıyoruz” şeklinde sürdürdü.