Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaper-thumbGeçen hafta özellikle biten yıla ait genel değerlendirme yazılarına yer vermeye çalıştık elimizden geldiğince. En çok okunan ve yorum gelenlerin başında Fırat’ın “Köprüden önce son çıkış: Türkiye’de girişimciler neden çıkış yap(a)mıyor?” başlıklı değerlendirmesi ve Merve’nin 2014’te en çok okunan Webrazzi yazılarını derlediği yazısı vardı. HukukiWeb program dizimizin yapımcıları sevgili Şebnem ve Sertel, 2014’teki gelişmelere bilişim hukuku çerçevesinde baktıkları iki programla yılı gözden geçirdiler. Kaan’ın hazırladığı “2014 yılının en popüler yerli mobil oyunları” başlıklı yazı da oyun tarafında en ilgi gören haberimizdi.

Yine Fırat’ın 2014’teki gelişmelerden yola çıkarak yazdığı “Türkiye’de ihtiyacımız olan ‘seri girişimci’ tipine dünyadan örnekler” başlıklı yazısı da uzunca süre geçerliliğini koruyacak, kısa bir arşiv çalışması olarak ilgiyi hakediyor.

Fırsat bulup okuyamadıysanız, Pocket’ınıza kaydederek en kısa zamanda göz atmanızı önerdiğim, geçen haftaya ait bazı diğer yazılar da şunlar:

Bir Cevap Yazın