Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaper-thumbGeçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız haberimizde bu haftaya Webrazzi Summit‘le başlıyoruz. Geçen hafta perşembe günü gerçekleştirdiğimiz Webrazzi Summit, 1500’ün üzerinde katılımcı ve çok değerli konuşmacılarıyla yine gündemi belirledi. Square’in kurucu ortağı Jim McKelvey, Captcha’nın mucidi Luis Von Ahn, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Markafoni CEO’su İlker Baydar, Turkcell CMO’su Yiğit Kulabaş’ın önemli açıklamalar yaptığı etkinliğin videolarını kısa süre içerisinde yayınlayacağız. O zamana kadar ilgili yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

GBA’nın Woto.com’a 500 bin dolar yatırım yapması, Mobilike’ın yeni mobil reklam platformu Seamless, Alibaba’nın borsaya açılmasının yaknıları, Bukombin’in Çinli e-ticaret platformu Yuuzoo.cn ile yaptığı işbirliği, Apple’ın satışları 10 milyonu geçen yeni iPhone’un bükülme iddialarına yanıtı haftanın diğer önemli haberleriydi.

Bu arada Girişim Ofisleri programımızda Avrupa’daki internet şirketlerinin ofislerini gezmeye başlamıştı. Bu haftadan itibaren Türkiye’deki ofislerle yeniden karşınızda olmaya başlayacağız. Bu sırada siz de bu hafta yayınladığımız Criteo’nun Almanya’daki merkez ofisine göz atabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın