Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaper-thumbGeçen haftanın en önemli 10 haberini bir araya getirdiğimiz yazımıza bu hafta Emre Aydın’ın online yemek girişimi Bolbol.com’un ilk olarak Android platformuna açılmasıyla başlıyoruz. Çiçeksepeti’nin kurucusu Emre Aydın, BolBol.com ile online yemek sipariş pazarına adım atıyor.

Bu hafta sizlerle paylaştığımız yeni bir e-ticaret girişimi ise Aldido.com’du. Group Innovation’ın girişimi olan Aldido.com, hemen herşeyin olduğu bir ürün gamıyla pazara adım attı.

Bu hafta iki yeni oyun da internet ekosistemiyle buluştu; Alper Sarıkaya’nın tek başına geliştirdiği ve ilki 15 milyon indirilen Manuganu’nun yeni versiyonu iOS platforunda yerini aldı. Diğer oyunumuz ise Dolmuş Driver’la geçen yıl uzun süre App Store’da birinciliği koruyan Gripati’nin yeni oyunu Egg Fight’tı. Bugün sizlerle Dolmuş Driver’la ilgili yeni bir haber paylaşacağımızı da ekleyelim.

ODTÜ Teknokent’in Silikon Vadisi’nde Merkez açmayı planlaması, İnternet sitelerini Basın kanunu kapsamına alan yasa tasarısının TBMM’de onaylanması, Google Ventures’ın 100 milyon dolarlık Avrupa fonu, Paypal’ın araştırmasında online alışverişe en çok zaman harcayan ikinci ülkenin Türkiye olması bu hafta en çok ilgi gören diğer haberlerimizdi.

Turkcell’in akıllı platformunu tanıtması ve Yemeksepeti’nin Dünya Kupası’nı konu alan videosu da okuyucularımız tarafından yoğun ilgi gören diğer haberlerimizdi.

Geçen haftanın en çok ilgi gören 10 haberine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın