Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini topladığımız yazımıza Turkcell’deki Yönetim Kurulu’ndaki değişiklikle başlıyoruz. Üst düzey 3 ismin istifasıyla şaşkınlık yaratan Turkcell, 2014’ün ilk çeyreğinde büyümesini sürdürdü. Haftanın ikinci önemli haberi Türkiye oyun sektörünün önemli şirketlerinden biri olan Ceidot’un vedasıydı. 10 yıldır piyasada olan ve birçok başarılı oyuna imza atan şirket duygusal bir veda mektubuyla kapandı.

Onlinemarket.com’in yeni bir işi olarak aktarabileceğimiz hazır yemek girişimi Mealbox.com.tr, haftanın öne çıkan yeni girişimiydi. İstanbulluların trafik durumunu Twitter’da raporlaması, Nokia’nın resmen Microsoft’a katılması, Oculus Rift’in sanal gerçeklikle gerçek dünyayı karıştıran videosu, haftanın fenomen mobil oyunu 2048, Apple ve Facebook’un 2014’ün ilk çeyreğine dair finansal raporları haftanın diğer dikkat çeken haberleriydi.

Haftanın öne çıkan makalesi ise Avrupa merkezli bir şirket düşünen girişimciler için bir araya getirdiğimiz “Avrupa’nın önemli kuluçka merkezleri ve girişim hızlandırma programları” ydı.

Geçen haftanın en önemli 10 haberine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın