Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli 10 haberini biraraya getiren yazımızda birinci sırayı Twitter’ın tekrar erişime açılması alıyor. Twitter’ın engellenmesinin ardından takip ettiğimiz mahkeme kararlarının en sonuncusu Anayasa Mahkemesi tarafından verildi ve 1 gün sonra Twitter tekrar erişime açılı, darısı YouTube’a.

Sektör için haftanın önemli haberlerinden birisi MetGlobal’in paybu isimli bir ödeme sistemiyle bu pazarda yer almaya karar vermesiydi. Tabii ki haftanın en çok dikkat çeken haberi ise ilk Apple Store’un Türkiye’de açılmasıydı.

IAB Türkiye’nin 2013 yılı için açıkladığı dijital reklam pazarı 1,169 milyar TL olurken, dijital dünyadan 1 Nisan şakalarını da sizlerle paylaşmayı ihmal etmedik.

Facebook Messenger’a sesli görüşme özelliğinin gelmesi, Doğuş Yayın Grubu’nun televizyon odaklı yeni sosyal ağı dediki.com, yeni başlayan “Tasarımcılara Tavsiyeler” isimli yazı dizimizin ilk yazısı, elektronik seçimi değerlendirdiğimiz yazımız ve Girişimcillerin izlemesi gereken 10 WebrazziTV yazımız haftanın diğer çok okunan haberleriydi.

Bahsi geçen tüm haberlerimize yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın