Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçtiğimiz hafta hepimizin güzel haberlerle dolu bir hafta değildi. Özellikle Twitter’ın erişime engellenmesi Perşembe gününden itibaren hem bizim hem de ülkenin gündemini bir anda değiştirdi. Konu hakkında birçok haberi sizlerle paylaştık yazının devamında en önemlililerine ulaşabilirsiniz.

Twitter dışındaki haftanın gündemine dönecek olursak Webrazzi: Dijital’14 konferansını gerçekleştirdik. Sektörden önemli isimlerin katıldığı etkinlikte dijital dünyanın en önemli konuları ele alındı. PİLOTT’un ilk dönem mezunlarını Silikon Vadisine götürmesi, CloudArena’nın HDN Global’i satın alması, Gamester’ın yeni oyunu Hordemaster’ın Game Connection Amerika’da ödüle layık görülmesi, Fizy’nin yeni versiyonunu betaya açması, blogların Basın Kanunu içerisine alınması Türkiye’den en önemli haberlerdi.

Yurtdışına baktığımızda ise .co alan adını ticaretleştiren .CO INTERNET’in 109 milyon dolara satılması, Sony’nin geleceğin oyun aksesuarı Project Morpheus’u tanıtması benim gözüme çarpan haftanın en önemli olaylardı.

Haftanın tüm önemli haberlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın