Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperHaftanın ilk gününde geçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız yazımıza bir duyum haberiyle başlayabiliriz. Perşembe günü sizlerle paylaştığımız habere göre Turkcell, Dakick.com’u satın alıyor. Tarafların her konuda anlaştığı hukuksal süreçlerin beklendiği gelen bilgiler arasında.

Geçen hafta yayınladığımız Webrazzi E-Ticaret raporu sizlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı ve çok fazla okundu. Bunun dışında Webrazzi ofisinde bu hafta iki canlı yayın gerçekleştirdik. İlki GP Bullhound direktörü Ali Dağlı’ylaydı ve Türkiye internet ekosistemini konuştuk. İkinci canlı yayınımız ise Deloitte’tan Duncan Stewart’ın 2014 teknoloji öngörüleriydi. İki canlı yayının tekrarını ilgili yazılardan izleyebilirsiniz.

Oscar töreninde çekilen selfie geçen hafta Twitter’a damgasını vururken, Apple’ın duyurduğu Carplay, basının Bitcoin’in mucidi Nakamoto’nun peşine düşmesi, Instagram’ın 100 milyon dolarlık ilk büyük reklam anlaşması yurtdışından gelen haberlerdi.

8 Mart Kadınlar Gününde yayınladığımız “Ayşegül teknolojiyle tanışırsa ne olur?” yazımızın da çok ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Önümüzdeki hafta Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi: Dijital 14’ün ilk konuşmacıları da geçtiğimiz hafta belli oldu. Bu haftanın tüm önemli haberlerini yazının devamında ulaşabilirsiniz. İyi haftalar!

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın