Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperBu haftaya Pozitron’un Monitise tarafından satın alınmasıyla hızlı bir başlangıç yaptık. Yeni haftaya çoktan başlamış olsak da geçtiğimiz haftayı kısaca hatırlamak faydalı olacak.

Geçtiğimiz fazla özellikle Hummingbird Ventures’ın açıkladığı Armut.com ve Gram Games yatırımlarıyla öne çıktı. Revo Capital’in yatırımı olan eDefter.com da beta yayınına başladı. PILOTT’un ilk mezunlarını vermesi de girişimcilik ekosistemi için önemliydi.

Google’ın birkaç yıl önce satın aldığı Motorola’yı Lenovo’ya devretmesi tüm dünyada önemli ses getirirken, Yemeksepeti de ödeme konusunda fastPay ile anlaştı. ICANN’in duyurduğu yeni alan adı uzantısı alan adı ticareti yapanların bir anda dikkatini çektiğini söyleyebiliriz.

Bu haftaki en önemli yazımız kuşkusuz Türkiye’de internet ekosistemi 2012 ve 2013 yıllarında yapılmış yatırımları konu alan dosyamızdı. Yazılımcılara tavsiyeler yazı dizimizde mobil uygulama geliştiriciler için native mi hybrid mi kullanmak gerektiğini işledik.

Bu hafta bizim tarafımızdaki en önemli gelişme uzun süredir üzerinde düşündüğümüz Webrazzi Kart‘ı tanıtmamız oldu. Ön ödemeli bir kart olan Webrazzi Kart’ı tüm alışverişlerinizde kullanabileceksiniz, ön başvuru için talep formunu doldurabilirsiniz. 

WebrazziTV’de bu hafta

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın