x

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız yazımıza bu hafta Earlybird’ün Türkiye hedefindeki yeni fonuyla başlayalım. Earlybird, Türkiye ve Doğu/Merkez Avrupa odaklı 130 milyon dolar büyüklüğündeki yeni fonunu duyurdu.

Bu haftanın daha doğrusu hafta sonunun en önemli olayı ise Etohum’un Girişimcilik Zirvesi ve bu yılın Etohum 40 ve 15 listeleriydi. Haftasonu oldukça ses getiren etkinlikte duyurulan yeni girişimlerin tümünü sizlerle paylaştık.

Aslanoba Capital’in yatırım yaptığı OnlineMarket açılırken, PayU Türkiye de BKM Express’i ödeme seçenekleri arasına ekledi, Yandex Türkiye Bitcoin’i kur hesaplarına eklemesi de dikkat çeken bir gelişmeydi. Kariyer.net’in İşteSosyal’e ortak olması, Twitter’ın Cards için Analytics servisini duyurması, Gripati’nin yeni oyunu ise ise ilgi çeken haberlerimiz arasındaydı. SoundCloud’un erişime engellenmesi ise bu kadar güzel haberin içinde tek olumsuz olaydı.

Haftanın tüm önemli haberlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz. Bunların dışında Avrupa’nın dijital dünyaya yönelik en önemli etkinliklerinden biri olan DLD’de çok önemli isimlerle röportajlar gerçekleştirdik, izlemeyenler yazının devamında tekrar ulaşabilirler. 

WebrazziTV’de bu hafta

DLD 2014 röportajları

Bir Cevap Yazın