Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli 10 haberine yer verdiğimiz yazımıza yatırım ve satın almalarla başlayabiliriz. Kuşkusuz bu haftanın en önemli satın almasına Google, Nest’i satın alarak imza attı. Dropbox’ın 10 milyar dolar değerlemeyle aldığı 250 milyon dolar yatırım da önemli ses getirdi. Türkiye’de ise henüz duyum olarak sizlerle paylaştığımız BiTaksi ile Yandex arasındaki ortaklı görüşmeleri dikkat çekti.

Türkiye’den çıkan yenilikçi uygulama Scribe ve Türkiye piyasasına giren TRAFI haftanın en çok konuşulan girişimleri olurken, 212’nin paylaştığı infografik Türkiye yatırım ekosistemine ışık tuttu.

Facebook ile Yandex’in ortak çalışması ile Facebook’un genç nüfusu kaybetmeye başladığı yönündeki araştırma popüler sosyal ağ ile ilgili öne çıkan haberlerimizdi. Deloitte’un 2014 öngörüleri ve Etohum’un girişimcilik zirvesi ise haftanın diğer öne çıkan konuşlarıydı.

Bizim tarafımızda ise yıl içerisinde düzenleyeceğimiz Webrazzi konferanslarının tarihleri belli olurken, bu yıl da büyük ilgi gören Webrazzi Ödülleri’nin kazananlarını açıkladık. 

Bonus: Webrazzi’nin 2014 konferans takvimi belli oldu ve biletler satışa çıktı!

Bonus: İşte Webrazzi Ödülleri 2013′ün kazananları!

WebrazziTV

 

 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın