Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız yazımıza bu hafta da bir yatırım haberiyle başlıyoruz. Özel tasarım ayakkabılar sunacak olan Turshoe.com, Doğa Girişim’den 300 bin TL yatırım aldı. Site henüz açılmamasına rağmen kurucu ortaklar ve paydaşlar girişimi önemli kılıyor.

Haftanın yeni tanıtılan girişimleri ise yeni bir taksi çağırma servisi olan TaxiBUL, Orkun Tekin ve Yuşa Ünay’ın yatırımı olan Otelz.com, Gulyabani Games’in yeni oyunu Mushboom ve bir dönemin efsane portallarından olan Ekolay’ın sarı sayfalar sevisi haline dönüşmesiydi.

Daha önce sizlerle paylaştığımız PayPal Nakit kartın detaylarıyla birlikte fiziksel olarak kart da ilk kez elimize geçti. Türkiye’de satılan dizüstü bilgisayarların yüzde kaçı Mac ve genç yazılım geliştiricilere ‘dark side’dan öğütler yazılarımız ise haftanın en çok tartışılan konularıydı.

Haftanın kötü haberiyse popüler video servislerinden Vimeo’nun mahkeme kararıyla erişime engellenmiş olmasıydı. Neyse ki bu engelleme kararı kısa süre içerisinde bozuldu ve herşey normale döndü.

Haftanın tüm önemli haberlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

Webrazzi TV’de bu hafta

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın