Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçtiğimiz haftanın en önemli 10 haberini derlediğimiz yazımızda bu hafta da birlikteyiz. Bu haftanın gündemimizi en fazla meşgul eden haberi kuşkusuz LeWeb Paris’ti. Etkinlikte yer alan oturumları sizlere aktarmanın dışında çok önemli isimlerle röportajlar yaptığımız LeWeb Paris’i her açıdan sizlere aktarmaya çalıştık.

Yerli haberlerde Cinemaximum’un Mybilet’i bırakıp kendi bilet satış sitesini açması, Put.io’nun Bitcoin’i desteklemesi, GBA ve Keiretsu Forum’un ilk Bireysel Katılım Yatırımcısı Ağları olarak akredite olması, Saran Online’ın Marvel Comics kahramanlarını Türkçe olarak dijital ortama taşıyacak Kommiks markasını hayata geçiriyor olması dikkat çeken haberlerdi.

Yabancı haberlerde ise Instagram’ın direkt mesajlaşma özelliği Instagram Direct’i hayata geçirmesi, Google’ın Boston Dynamics’i satın alması, YouTube’un 2013’ü özetleyen videosu, Instagram’ın yılın en çok fotoğraflanan mekanlarını yayınlanması okuyucularımızdan yoğun ilgi gördü.

Geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız Türkiye Yazılım Geliştiricileri Anketi’nin sonuçlarını da bu hafta yayınladık. Webrazzi Online Konferans serisinin ikincisini de Big Data konusuyla bu hafta Canlı Yayınla sizlerle paylaştık. Yoğun geçen haftanın önemli olaylarına yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın