Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız haberimizde bu hafta Facebook’un Snapchat’i 3 milyar dolarlık bir değerlemeyle satın almak istemesi dışında neredeyse başka dış haber yok. Bu haftanın en çok okunan haberi GittiGidiyor’daki genel müdür değişimiydi. Cenk Angın’ın 1 Ocak itibariyle görevini bırakmasıyla bu göreve Limango’nun Genel Müdürü Gülfem Toygar geliyor.

Bu haftaki haberler arasındaki bir diğer iş değişikliği Ersan Özer’in Avrupa’nın en büyük video içerik yayıncılarından Mediakraft’ın Türkiye operasyonlarının başına geçecek olmasıydı. Deloitte’un açıkladığı en hızlı büyüyen 50 şirket listesinde yine Türk internet şirketlerinden çok sayıda yer alıyordu. Boomads’in Berlin ofisini açması ve ne yazık ki StilSOS’un kapanması haftanın diğer dikkat çeken haberleriydi.

Cüzdanlardaki banka, kredi kartı, sadakat programı kartlarını tek bir kartta toplayan Coin isimli girişim kuşkusuz haftanın en çok öne çıkan girişimiydi. Girişim Ofisleri’nde bu hafta Plasenta’nın ofisini ziyaret ettik ve Bilgi Çağının En Geçerli Akçesi – Dikkat ve Dikkat Ekonomisi başlıklı konuk yazımız da haftanın çok okunan haberleri arasındaydı.

Londra’da gerçekleşen ve bizim de medya sponsoru olarak katıldığımız NOAH Konferansı’ndan da sizlerle bir çok yazılı ve videolu haber/röportaj paylaştık. Haftanın tüm önemli haberlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın