Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperHer zaman olduğu gibi yazımıza yatırım/satın alma haberleriye başlayacak olursak; MasterCard’ın Provus’u satın alması sadece internet ekosistemi için değil finans ekosistemini de ilgilendiren önemli bir gelişmeydi. Aslanoba Capital’in Fit&Color’a yaptığı 1 milyon TL’lik yatırım ise haftanın yatırım haberiydi.

Bu hafta Webrazzi Ofisi’nde PILOTT yetkililerini ağırladık ve Türk Telekom’un hızlandırma programının gelecek planlarını canlı yayında sizlerle paylaştık. Girişim Ofisleri programımızda ise Ümit bu hafta Shiftdelete’in ofisini ziyaret etti. Ayrıca bu hafta ilk kez Webrazzi’de bir milletvekilinin, AK Parti Kütahya milletvekili Prof. Dr. İdris Bal’ın Sosyal Medya Devrimi ve Yeni Düzen başlıklı konuk yazısını yayınladık.

Apple’ın Zorlu Center’da açacağı ilk mağazasının Ocak 2014’te açılacak olması ile iPhone 5S ve 5C’nin 1 Kasım’da ülkemizde satışa sunulması dikkat çeken haberlerdi.

Yandex’in trafik yoğunluğunu görerek ona göre rota çizen navigasyon uygulaması ile Nielsen’in Twitter üzerinden yaptığı reyting ölçümlemesinin ilk sonuçlarını açıklaması ise haftanın diğer önemli haberleriydi.

Arda Kutsal’ın kaleminden “Yatırımcılar sevmez ama günümüzün hala en önemli gelir modeli: Reklam”, başlıklı yazı ise haftanın en çok okunan girişimcilik konulu yazısıydı.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın