Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın önemli haberlerini bir araya getirdiğimiz haftalık yazımıza yatırım haberleriyle başlayalım. Daha önce sizlerle duyumlarımızı paylaştığımız Revo Capital’in Onedio yatırımı, bu hafta kesinleşti. Haftanın diğer önemli yatırım haberi ise Yemeksepeti’nden geldi, Yunan online yemek sipariş servisi Clickdelivery.gr’yi satın alan şirket, Avrupa defterini açtı.

Yurtdışında haftanın en önemli haberi ise Twitter’ın Amerikan borsasına açılacak olmasıydı. Şimdiye kadar rakam paylaşmak konusunda oldukça ketum olan şirket, S-1 dökümanlarında tüm rakamlarını paylaştı. Google’ın tanıttığı Web Designer servisi ve Yandex’in tanıttığı Market servisi haftanın ilgi çeken haberlerindendi.

Boni’nin ilk AVM’sinde elde ettiği istatistikleri paylaştığı infografik çok ilgi görürken, bir süredir ara verdiğimiz Girişim Ofisleri’nde bu hafta tmob’un konuğu olduk. Founders Institute CEO’su Adeo Rossi’nin Webrazzi üzerinden yaptığı canlı söyleşi ve Wired dergisinin bu yıl için açıkladığı 10 yerli girişim haberi yurtdışından pazarımıza olan ilgiyi gösterdi.

Yurtdışı demişken TechCrunch Disrupt Europe’un hemen öncesinde düzenleyeceğiz Webrazzi Connect: Berlin etkinliğinin de kayıtları açıldı. Gelebilecek olanları bekleriz 🙂

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın