Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçtiğimiz hafta Webrazzi Summit sebebiyle oldukça hareketli geçti. 1500 kişiyi ağırladığımız etkinlik hakkında aldığımız geri dönüşlerin neredeyse tamamı olumluydu. Canlı yayınla Webrazzi sayfalarından izleyebildiğiniz etkinliğin video kayıtlarını çok yakında yayınlayacağız. Ancak o zamana kadar Webrazzi Summit 2013 sayfasından ilgili yazılara ulaşabilirsiniz.

Yatırım haberlerinden başlayacak olursak; başarılı viral videolarıyla tanınan Batesmotelpro’ya Publik kurucuları tarafından yatırım yapıldı. Haftanın satın alma haberi ise Mynet’ten geldi, Mynet online video eğitimleri sunan Vidobu’yu satın aldı. Spotify’ın Türkiye’ye gelişi ve Google’ın üst düzey yöneticisi Mustafa İçil’in kurumsal kariyerini sonlardırdığını açıkladığı röportajımız çok ilgi çekti.

Yurtdışından haberlerde ise Google’ın arama algoritmasını değiştirmesi yayıncılar arasında çok konuşuldu ve paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü düzenlenen SEOZONE konferansı da bu alanda ülkemizde düzenlenen en büyük etkinliklerden biri oldu.

Şirket Ortağım etkinliğinde sunum yapan 10 girişim, Webrazzi Summit’te kullandığımız Blipper istatistikleri ve ana sponsorlarından olduğumuz TechCrunch Disrupt Europe indirimli biletleri de haftanın diğer önemli haberleriydi. Tüm haberlere yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın