Geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen hafta yerli internet şirketlerinin aldığı yatırımlar biraz geri planda kaldıysa da yabancı şirketlerin Türkiye’ye olan ilgisi üst düzeydeydi. İki yıldır Türkiye pazarında aktif olarak Yandex geçtiğimiz hafta yaş gününü Adalar konseptiyle kutladı.

Türkiye pazarına ilgisini belli eden bir diğer şirket ise Delivery Hero’ydu. Webrazzi ofisinden canlı yayınla Türkiye pazarı hakkında planlarını aldığımız Delivery Hero kurucuları, yakın bir zamanda bu pazara girmek istediklerini açıkca dile getirdi.

Delivery Hero dışında Almanya merkezli oyun şirketi Bigpoint’te Türkiye ofisini açtığı duyurdu. Bir diğer Türkiye ofisini açtığını duyuran popüler müzik servisi Spotify olurken, birebir rakibi olarak kabul edilebilecek Deezer da resmi olarak Türkiye pazarında olduğunu açıkladı.

Webrazzi tarafında ise Çarşamba günü gerçekleşecek olan Summit 2013 programını haftasonu yayınladık. Bir de bu yoğun haftada Chrome eklentimizi çıkardık. Haftanın tüm önemli haberlerine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (0)

Bir Yorum Yazın