x

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini paylaştığımız haftalık yazımızda bu hafta çok sayıda yeni uygulama, iş birliği ve duyuru var. Kelime Avı’nın yapımcısı Fugo, serinin yeni oyunu Kelime Avı 2’yi iOS platformu için yayınladığını duyurdu.

Türkiye internet pazarının en eski girişimlerinden biri olan Bilyoner, yeni tasarımıyla kullanıcılarının karşısına çıktı. Reklamport’un DoubleClick Ad Exchange sertifikası alması dijital pazar için önemli bir gelişme olurken, online video pazarının önemli oyuncularından biri olan Zapkolik’in istatistiklerini bir infografikle sizlerle paylaştık.

Türkiye’den 8 girişimin katılacağı Web Summit için girişimler hazırlanırken, Türkiye’nin uluslararası boyuttaki ilk SEO konferansı SEOZONE 2013’in ilk konuşmacıları belli oldu.

Online İşler’in ikinci projesi Kapory bu hafta yayına çıkarken, Turkuaz Medya Grubu’nun yeni girişimi seri ilan sitesi GelBuldum.com’un da ilk ekran görüntülerine ulaştık. Birçok önemli gelişmenin olduğu haftaya BigDoor CMO’Su Joanna Lord’un Webrazzi Summit’te olacağı haberiyle başlamıştık, bu yazıyı da onunla bitirelim.

 

Bir Cevap Yazın