x

Geçen haftanın en önemli 10 haberi

webrazzi-wallpaperGeçen haftanın en önemli haberlerini yine haftabaşında sizler için toparlıyoruz. Yatırım haberleriyle başlayacak olursak; geçtiğimiz hafta yerli şirketlerimizden Cloudarena ve Dugun.com yatırım aldılar. CloudArena’ya şirketin önceki yatırımcısı 212 ile Aslanoba Capital’den toplam 1.5 milyon dolar yatırım geldi. Dugun.com’a ise Aslanoba Capital tek başına 2 milyon dolar yatırım yaptı.

Webrazzi için de oldukça hareketli bir haftayı geride bıraktık. Medya sponsoru olduğumuz Bitcoin London’dan paylaştığımız çok sayıda haber ile konuyu farklı açılardan ele almaya çalıştık. Webrazzi’nin geleceğini şekillendirmek için kısa bir anketi de sizlerle paylaştık ve yine bu büyüme planlarımız dahilinde Webrazzi için yeni iş ilanlarımızı yayınladık. 🙂

Haftanın en kötü haberi kuşkusuz VipDükkan’ın kapatılacak olmasıydı. Özel alışveriş pazarının önemli bir oyuncusu olan şirket, aldığı yüklü miktarda yatırımlara rağmen ayakta kalmayı başaramadı.

Yurtdışında ise 4 Temmuz haftası olması sebebiyle çok hareketli bir hafta olmadı gözümüze çarpan en önemli haber, Zynga kurucusu Mark Pincus’un CEO’luk koltuğunu eski Microsoft çalışanı Don Mattrick’e bırakmasıydı. 

Yorumlar (1)

  1. Endişeliyim, Aslanoba dan 48 saattir yatırım haberi gelmedi, haftasonlarına da küçük küçük yatırımlar yapsa keşke. Bagımlıyız artık bu haberlere.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın