Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi

MessageMeMart ayının son haftasını geride bıraktığımız şu günlerde birçok farklı kategoriden haber paylaştık. Yatırım haberlerinden özel röportajlara, dosya haberlerden sosyal ağ verilerine kadar birçok haber geçen haftanın öne çıkanları arasındaydı.

Geçen hafta iki yatırım haberi paylaştık. Bunlardan ilk JoyGame’in yüzde 50 hissesini Güney Koreli CJ Games’in satın alması oldu. Paylaştığımız diğer yatırım haberi ise Türkiye internet ekosisteminde özellikle son dönemlerde adını sık sık duyduğumuz Hasan Aslanoba’dan geldi. Aslanona, Ehil.com’a 1 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi.

Yemeksepeti’nin, Foodonclick.com markasıyla Katar’da hizmet vermeye başlaması dikkat çeken haberler arasındaydı. Result Kurucusu Ola Ahlvarsson ve MessageMe Kurucusu Arjun Sethi ile gerçekleştirdiğimiz röportajları kaçırmamanızı öneriyoruz.

Öte yandan internet sektörüyle ilgili tüm verilerin tek bir adreste yer alacağı Webrazzi PRO’nun çok yakında kullanıma açılacağını duyurduk. Webrazzi PRO hakkındaki ayrıntılı bilgileri kaçırmayın. Geçen haftanın öne çıkan haberlerine aşağıda başlıklardan ulaşabilirsiniz. İşte geçen haftanın en önemli 10 haberi…

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. Mahmut KANTAR dedi ki:

    Evet hepside çok güzel haberler

  2. Şevket Kürkçüoğlu dedi ki:

    ‘Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi’ değil, ‘Geçen haftanın kaçırmamanız gereken en önemli 10 haberi’ olmalı. Hatta ‘en önemli’ bile çıkarılablir zira kaçırılmaması gerekiyorsa epeyce önemlidir. Neden düzeltme ihtiyacı hissettim? Webrazzi’yi faydalı buluyorum ancak, okurken genelde çok zaman harcayamıyorum. Benim gibi insanlar çoğunlukta olduğundan, onların tarama şeklindeki hızlı okumalarını sekteye uğratmaması için, özellikle başlıkların gramer açısından mümkün mertebe doğru olması gerektiğini düşünüyorum. İyi çalışmalar.

Bir Yorum Yazın