x

Webrazzi Kariyer güncel iş ilanları

webrazzi-kariyer-logoWebrazzi Kariyer‘de bu ay oldukça hareketli geçti. Belki de en çok ilanın girildiği ay olan Şubat ayında Webrazzi Kariyer’de toplam 54 ilan girilmiş.

Pek çok farklı kategoride çok sayıda ilanın yer aldığı Webrazzi Kariyer’de şirketlerde dikkat çekici. Teknosa, 41!29, Project House, adnboost, Tmob, Yemeksepeti, Doğan Online, Tart New Media, Webrazzi Kariyer’de ilanı yayınlanan şirketlerden sadece birkaçı.

Yazılım ağırlıklı ilanların yine çoğunlukta olduğu Webrazzi Kariyer’de E-Ticaret Şefi, Game Designer, Dijital Sanat Yönetmeni, CRM analisti gibi çok farklı kategorilerde ilanlarda yer alıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan internet sektöründe iş arayan veya işini değiştirmek isteyenler  güncel iş ilanlarına aşağıda ulaşabilirler. Tüm ilanlar için Webrazzi Kariyer‘i ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (4)

 1. 13500TL iyi para bir ay için .

  Cevapla
 2. “web tasarım uzmanı” yada “web arayüz tasarımcısı” niye html5 ve jquery bilmeli? yada en güzeli ms office programlarını ileri derecede kullanabilmeliymiş 🙂 excel’de website tasarlanabiliyor da ben mi öğrenmemişim?! teknosa ve bidicin ik’larına gitsin bu mesajım…

  Cevapla
  • Enver Gökmen |

   Buradakiler yine nispeten ölçülü kariyer.net’te millet daha da uçabiliyor. Bence devlet yada kariyer siteleri bu ilan formatlarını önceden belirleyebilmeli ve firmanın insiyatifinde olmamalı.

   Cevapla
  • Günümüz şartlarında çoğu firmada Web Tasarım Uzmanı ile Front-end Developer aynı kişi olarak görülüyor. Yetmediği yerde de web developer’lar devreye giriyor.
   Bir ajans olmayıp, tek bir site ile iş yapan bir firmada front-end developer’a çok fazla iş çıkmadığı için bu maliyetten kurtulmak istiyor firmalar. Maalesef ideal bir ekosistemde çalışamıyoruz.

   Ayrıca tasarımcı yaptığı tasarımın nasıl HTML+CSS+JS ‘e dönüştürülebileceğini bilmediğinde fazladan uçabiliyor (Kimse alınmasın). Bu da ilk tasarım çok güzel olsa bile pratiğe döküldüğünde birçok görsel öğeden veya işlevsellikten fedakarlık edilmesine sebep oluyor.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın