Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi

kacirmamanz-gereken-haberler-logo Yoğun geçen bir haftayı daha geride bıraktık. Bir yandan dünya internet sektörünü yakından ilgilendiren Mobile World Congress önemli gelişmelere tanık olurken, diğer yandan Türkiye internet pazarı için önemli gelişmeler yaşandı.

Barselona’da gerçekleşen MWC’de Nokia, Samsung, Asus ve Sony gibi markalar yeni akıllı cihazlarını ilk kez görücüye çıkardı. Bir süreden beri konuşulan Mozilla’nın mobil işletim sistemi Firefox OS’u ise ilk kez inceleme fırsatı yakaladık.

Türkiye internet sektöründeki gerçekleşen yatırımlar Şubat aynının son haftasında da devam etti ve Galata İş Melekleri site yönetim platformu olan Mapps’e yatırım gerçekleştirdi.

Tüm bunların yanı sıra geçen ay açıklanan Webrazzi Ödülleri sahiplerini bulurken, Webrazzi Summit’in hem tarihi hem de yeri belirlendi. Son olarak ufak bir tavsiyede bulunalım; Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal’ın kaleme aldığı ‘Eskiden ne güzel okurduk ne güzel yorumlardık – Lanet olsun sana 140 karakter, sonun çok yakın!‘ başlıklı yazıyı kaçırmayın. İşte geçen haftanın öne çıkan haberleri…

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. Efe dedi ki:

    Bu tür haftalık bültenlere RSS ile abone olma imkanımız olsa çok güzel olurdu, zira her gün çok sayıda yazı düşüyor rss okuyucuya ve webrazzideki her yazı ilgi alanımıza girmeyebiliyor, bu tür derlemelerde en azından seçici olabiliyoruz. Bu tür bir imkanımız varsa bilmek isterim, şimdiden teşekkürler.

Bir Yorum Yazın