Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi
Arama
Genel

Kaçırmamanız gereken geçen haftanın en önemli 10 haberi

2013-ocak-turkiye-yatirim-logoYeni yılın en hareketli haftalarından birini geride bıraktığımızı net bir şekilde belirtelim. Türkiye internet sektöründe, satın alma, yatırım, Apple’ın Türkiye ziyareti gibi önemli gelişmeler geride bıraktığımız hafta içinde yaşandı.

Sekiz satın alma ve yatırım haberine yer verdiğimiz Ocak ayında rekor geldi. Son iki yıldan beri Türkiye internet sektöründe en fazla satın alma ve yatırım haberi Ocak ayında gerçekleşti. Ocak ayının son haftasıysa sizlerle iki yatırım ve bir satın alma haberi paylaştık. Mağaza etkileşimli sadakat uygulaması Boni ve video paylaşım sitesi 59saniye yatırım alırken Mynet, Nasıl TV’yi bünyesine kattı.

Kaçırmamanız gereken haberlerden bir diğeri, dördüncü çeyrekte gelirlerini yüzde 40 arttıran Facebook’un, ön ödemeli hediye kartı olan Facebook Card’ı duyurmasıydı. Öte yandan Apple Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı John Couch’un Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmesi haftaya damga vuran gelişmeler arasında yerini aldı.

İnternet sektörü açısından hızla geçen bir haftanın öne çıkan haberlerine aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz. İşte geçen haftanın kaçırılmaması gereken 10 haberi…

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. mustafa kara dedi ki:

    kesinlikle bu 10 haberde çok önemli takip edilmesi ve öğrenilmesi gerekiyor tşk webrazzi iyiki varsın

Bir Yorum Yazın