Etohum 40 söyleşileri: Mill & Fashion
E-Ticaret

Etohum 40 söyleşileri: Mill & Fashion

Merkezi İstanbul’da olan Mill&Fashion, internet kanalı ile kolay ve keyifli alışverişi tercih eden tüketicileri hedefleyen B2C modelinde bir elektronik alışveriş sitesi. Kurucusu Orhan Seyfi Dayıoğlugil, Etohum 40 söyleşileri kapsamında Webrazzi TV'nin sorularını yanıtladı.

Ağustos 2011 de aktif satış faaliyetine başlayan Mill&Fashion, müşterilerine odaklandırılmış bir alışveriş ortamı sunan dikey bir girişim olup  faaliyetini çanta ve benzeri  mahfaza ile hazırlanan ürün grubu üzerine özelleşmiş.Vizyonu online çanta alışveriş sitesi olarak tüketicilerin birinci adresi olmak

Misyonumuz, en iyi ürünleri en iyi servis ve dağıtım  kalitesi ile sunarak tüketicilerin beklentilerini karşılamak.7'den 70'e tüm müşteri gruplarını  aynı sitede buluşturmayı hedefleyen Mill&Fashion, şık dizaynı ve kullanıcı dostu arayüzü ile keyifli bir alışveriş deneyimi sunmakta ve 50 den fazla marka ile  çeşitli  renk, fiyat ve promosyon alternatifleri ile çeşitlilik sağlamakta. B2C faaliyetleri aynı zamanda Private Shopping, B2B, Market Place  kanalları ile destekleniyor. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen Mill&Fashion,  farklı ödeme alternatifleri, güvenilir dağıtım kanalları ve zamanında teslimat konularında üstün hassasiyet gösteriyor.

Yorumlar (3)
 1. Bu projenin ve sitenin E-tohum'da yer alması için birisi lütfen bana bir neden söylesin. Türkiye'de bu tarz tasarımı olan ve bu şekilde dikey ürünler satan birçok site var. Yaratıcılık ve katma değer nedir bilemedim. Ayrıca çanta konusunda ecanta.com.tr'nin daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Üstelik yaptığım karşılaştırmada %20-25 daha ucuz.

  1. Serkan Ünsal Serkan Ünsal

   Merhaba,

   Etohum ile direkt bir bağlantım yok ama gözlemlerimi paylaşayım, Etohum'a girmesi için illa inovasyon olması gerekmiyor, yere sağlam basan klasik bir proje de yatırım için Etohum'a başvurabilir. Burada önemli olan etohum yatırımcılarından ne kadar yatırım istediğiniz ve bununla bulunduğunuz pazarda nasıl büyüyeceğiniz.

   Bahsettiğiniz projeler de Etohum'a başvururlarsa onlar da değerlendirmeye alınır mutlaka. 4 aylık bir projeyi bu kadar yerden yere vurmak size de başkalarına da yakışmaz.

   1. Serkan Bey, röportajlarınızı yakından takip ediyoruz.

    Sonuçta tüm projeler süper olmaz, bunu kimse beklemiyor. Amacımız kimseyi yerden yere vurmak değil kesinlikle.

    Sadece Türkiye'de yüzlerce site E-tohum'a başvururken birçok benzeri olan bir sitenin yatırım listesine girmesi bizi ve internetimizi hangi noktaya getirir onu merak ediyorum? Neden klasik e-ticarette dahi küçük bir fark yaratarak farklılaşan projeler bulamıyoruz?

    Kimse kırılmasın ama daha tüm dünyaya örnek olan bir proje çıkartamadık. Ben de dahil hep benzerini yapmayı düşünüyoruz.

    Saygılar..