x

Webrazzi Kariyer Güncel İş İlanları – Haziran 2010

Webrazzi Kariyer‘de şu anda yayında olan güncel ilanlar şu şekildedir:

Yönetici Asistanı: Kurulum ve destek faaliyetlerini yürüterek, müşteri sadakatini arttırıcı çalışmaları organize etmek ve müşteri portföyünü analiz ederek müşteri tercihlerini tespit etmek, müşteri ilişkilerini geliştirmekten sorumlu Yönetici Asistanı aranmaktadır.

Web Developer: HTML, CSS ve Javascript uygulamalarında uzman, Java, JSP ile web uygulaması geliştirmiş Web Developer aranmaktadır.

Front – End Web Developer: Client-side uygulamalar, bu alanda kullanılan teknojiler ve alternatifleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, – HTML, XHTML, CSS , JSON, XML ve JavaScript konularında uzman, tercihan Jquery, ExtJS, Prototype frameworklerinden en az biriyle uygulama geliştirmiş Front-End Web Developer aranmaktadır.

PHP Yazılım Geliştirme Uzmanı: Silikon Vadisi ve Türkiye’de mobil ve internet alanlarinda tecrübeli ekibimize global ölçekte fark yaratacak yeni servislerin geliştirilmesi vizyonunu paylaşan, enerjisi ve motivasyonu yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Bu vizyonla dunyada oncu olan ilk servisimiz MobilHediyem’i hayata gecirdik.

Digital Experts: We are looking for energetic, smart and dedicated team members to add to our growing Isobar Turkey team for the positions below.

.NET, HTML/CSS, Javascript Programcısı: Başlıktaki 3 özelliği barındıran yazılımcı, kendisine verilen tasarımı uygulayabilecek kadar photoshop bilgisine sahip, proje geliştirme aşamasına destek olabilecek kadar zeki ve teknolojiyi takip ediyor olmalıdır.

Senior Web Developer: Ajansımızdaki diğer developerlara liderlik edecek, teknik ekibin iş akış ve paylaşımını yönetecek vasıflara ve tecrübeye sahip en az 4 yıl deneyimli Senior Web Developer aranmaktadır.

Yazılım Uzmanı (PHP): Sahibinden.com bünyesinde çalışacak en az 3 yıl deneyimli PHP yazılım uzmanı aranmaktadır.

.Net, C#, MS-SQL Yazılım Uzmanı: Arkea Consulting Inc., Amerika’daki müşterilerine yazılım geliştirme desteği sağlamak üzere Türkiye’de bir yazılım ekibi oluşturmaktadır.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın