MeetUp davetiyeleri aynı gün içinde tükendi
Arama
Genel

MeetUp davetiyeleri aynı gün içinde tükendi

TechCrunch & Webrazzi MeetUp için dün öğlen saatlerinde başlattığımız kayıtlar 400 kişilik kontenjanımızın dolması sebebiyle çok kısa sürede tükendi. Bir yandan inanılmaz güzel bir duygu, diğer yandan üzücü.

Katılmak isteyip kayıt yaptıramayan birçok okuyucumuzun olduğunu görüyorum. Bunun için ek kontenjan yaratmak Conrad Hotel ile anlaştığımız bütçemizin üzerine çıkmamızın mümkün olmaması sebebiyle söz konusu olamıyor.

Ancak kayıt yaptırıp gelemeyecek kişilerin olacağını tahmin ederek, önümüzdeki günlerde alacağımız LCV’leri takiben ek kontenjan açmamız mümkündür. Bu süreçte davetiyeler tükendiği için alamamış ancak “kesinlikle gelmek istiyorum” diyen okuyucularımız kısaca bu taleplerini belirten, ve kendilerinden (meslek, etkinlikten beklenti vs.) bahseden bir mesajı etkinlik (at) webrazzi.com adresine gönderebilirlerse talebin ne seviyede olduğunu görebiliriz ve buna göre daha rahat planlama yapabiliriz. Lütfen verdiğimiz e-posta adresine gönderimi yapınız. Bu yazıya yazılan yorumları ya da Webrazzi iletişim formundan gönderilen mesajları davetiye talebi için planlama kapsamında dikkate alıyor olamayacağız.

Diğer taraftan elbette bu süreçte bir firma çıkar “biz sponsor oluruz, ek kontenjan için gerekli bütçeyi yaratırız” derse ne mutlu bize.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (6)
 1. Ersin dedi ki:

  Davetiyelerin bitmesi kötü oldu.Uzun süredir bunu bekliyordum hatta ajandama bile yazmıştım siteye giremiyordum bir kaç gündür iş temposu yüzünden neyse konu ile ilgili bir mail atıcam.İnş. sizlerin arasında olurum.

 2. Can Erdoğan dedi ki:

  aslında bitmesinin sebebi biraz olayın karaborsaya dönüşmesi gibi geldi bedava olmasının kötü yanı birazda bu oldu sanırım. Tabiki kimsenin günahını almak istemem ama 2-3 davetiye alıp garanti olsun belki yanıma arkadaş bulurum diye diye bitmiş olabilir gibi geliyor bana umarım öyle değildir. Ben kendime aldım arkadaşım için 3 saat sonra girdiğimde bitmişti üzüldüm gerçekten

 3. Hsn dedi ki:

  Ben kendim için bir davetiye aldım arkdaşla gelmeyi planlıyordum ama davetiye bittiyse tek başıma istanbula gelmem biraz zor davetiye iptal etmek mümkünse 1 kişilik yer açılabilir 🙂

 4. Hasan FIRTINA dedi ki:

  Tam üstteki davetiyeye talibim :d

 5. Hsn dedi ki:

  Değişiklik nasıl olurki 🙂

 6. mehmet dedi ki:

  Davetiyemi aldım. Mutluyum:)

Bir Yorum Yazın